ADANITO 108AR01W16 - Kožený remienok na hodinky s podložkou 16 mm čierny
ADANITO 108AR01W16 - Kožený remienok na hodinky s podložkou 16 mm čierny Univerzálny kožený remienok na hodinky s podložkou má šírku 16 mm, čiernu farbu a striebornú pracku. Rozmer podložky je 105 x…
Farba
?ierna
Materi�l
ko?a
Specifikacia ADANITO 108AR01W16 - Kožený remienok na hodinky s podložkou 16 mm čierny
Univerzálny kožený remienok na hodinky s podložkou má šírku 16 mm, čiernu farbu a striebornú pracku. Rozmer podložky je 105 x 40 mm. Remienok bez podšívky je prešitý čiernou niťou.
Hrúbka remienka je 1,8 mm a je vyrobený na Slovensku. Celková dĺžka remienka aj s prackou je 255 mm.
ADANITO 108AR01W16 - Kožený remienok na hodinky s podložkou 16 mm čierny patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.