Kožený remienok na hodinky 16 mm modrý A-NIS AK0701.05-16
Kožený remienok na hodinky 16 mm modrý A-NIS AK0701.05-16 Univerzálny kožený remienok na hodinky má šírku 16 mm, čiernu farbu a striebornú pracku. ROZMERY A = 16 mm B = 80 mm C = 94 mm D = 87 mm E =…
Specifikacia Kožený remienok na hodinky 16 mm modrý A-NIS AK0701.05-16
Univerzálny kožený remienok na hodinky má šírku 16 mm, čiernu farbu a striebornú pracku. ROZMERY A = 16 mm B = 80 mm C = 94 mm D = 87 mm E = 115 mm F = 14 mm Hrúbka remienka je od 2 do 3 mm.
Kožený remienok na hodinky 16 mm modrý A-NIS AK0701.05-16 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.