Kožený remienok na hodinky s podložkou ADANITO 106AR09W20
Kožený remienok na hodinky s podložkou ADANITO 106AR09W20 Univerzálny kožený remienok na hodinky s podložkou má šírku 20 mm, bielu farbu a striebornú pracku. Rozmer podložky je 138 x 42 mm. Remienok…
Specifikacia Kožený remienok na hodinky s podložkou ADANITO 106AR09W20
Univerzálny kožený remienok na hodinky s podložkou má šírku 20 mm, bielu farbu a striebornú pracku. Rozmer podložky je 138 x 42 mm. Remienok je prešitý bielou niťou.
Hrúbka remienka je 2,5 mm a je vyrobený na Slovensku. Dĺžka časti remienka s prackou je 90 mm a dĺžka časti s dierkami je 125 mm.