Micra Evoque EC - Výmenný Easy Click kožený remienok na hodinky MORELLATO A01X5200875134CR16
Micra Evoque EC - Výmenný Easy Click kožený remienok na hodinky MORELLATO A01X5200875134CR16 Univerzálny kožený remienok na hodinky od talianskej firmy MORELLATO má šírku 16 mm, matnú tmavo hnedú…
Univerzálny kožený remienok na hodinky od talianskej firmy MORELLATO má šírku 16 mm, matnú tmavo hnedú farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je od 2,5 do 4 mm. Špeciálne Easy Click barety (osky), ktoré sú súčasťou remienka, umožňujú jednoduchú a rýchlu výmenu remienka.
ROZMERY A = 16 mm B = 80 mm C = 97 mm D = 87 mm E = 120 mm F = 14 mm