Nylonový Nato remienok na hodinky 12 mm čierny A-NIS ANN001.01-12
Nylonový Nato remienok na hodinky 12 mm čierny A-NIS ANN001.01-12 Univerzálny nylonový NATO remienok na hodinky má šírku 12 mm, čiernu farbu a striebornú pracku. Celková dĺžka remienka je 250 mm.…
Specifikacia Nylonový Nato remienok na hodinky 12 mm čierny A-NIS ANN001.01-12
Univerzálny nylonový NATO remienok na hodinky má šírku 12 mm, čiernu farbu a striebornú pracku. Celková dĺžka remienka je 250 mm. Dĺžka remienka k poslednej dierke je 220 mm.
Nylonový Nato remienok na hodinky 12 mm čierny A-NIS ANN001.01-12 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.