Nylonový Nato remienok na hodinky 20 mm modrý A-NIS ANN001.05-20
Nylonový Nato remienok na hodinky 20 mm modrý A-NIS ANN001.05-20 Univerzálny nylonový NATO remienok na hodinky má šírku 20 mm, tmavo modrú farbu a striebornú pracku. Celková dĺžka remienka je 260 mm.…
Specifikacia Nylonový Nato remienok na hodinky 20 mm modrý A-NIS ANN001.05-20
Univerzálny nylonový NATO remienok na hodinky má šírku 20 mm, tmavo modrú farbu a striebornú pracku. Celková dĺžka remienka je 260 mm. Dĺžka remienka k poslednej dierke je 230 mm.
Nylonový Nato remienok na hodinky 20 mm modrý A-NIS ANN001.05-20 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.