Nylonový remienok na hodinky 24 mm šedý ADANITO 109AR07W24
Nylonový remienok na hodinky 24 mm šedý ADANITO 109AR07W24 Univerzálny nylonový remienok na hodinky má šírku 24 mm, šedú farbu a šedú pracku. Remienok obsahuje Easy Click barety, ktoré umožňujú…
Specifikacia Nylonový remienok na hodinky 24 mm šedý ADANITO 109AR07W24
Univerzálny nylonový remienok na hodinky má šírku 24 mm, šedú farbu a šedú pracku. Remienok obsahuje Easy Click barety, ktoré umožňujú jednoduchú výmenu remienka. Remienok je prešitý šedou niťou.
ROZMERY A = 24 mm B = 80 mm C = 96 mm D = 85 mm E = 125 mm F = 24 mm Hrúbka remienka je od 2,5 mm.
Nylonový remienok na hodinky 24 mm šedý ADANITO 109AR07W24 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.