Oceľový remienok na hodinky 20 mm strieborný A-NIS AOS7030-20
Oceľový remienok na hodinky 20 mm strieborný A-NIS AOS7030-20 Univerzálny oceľový ťah na hodinky má preklápaciu sponu. Šírka remienka v mieste spony je 16 mm. Celková dĺžka remienka je 180 mm a je…
Specifikacia Oceľový remienok na hodinky 20 mm strieborný A-NIS AOS7030-20
Univerzálny oceľový ťah na hodinky má preklápaciu sponu. Šírka remienka v mieste spony je 16 mm. Celková dĺžka remienka je 180 mm a je možné ho skracovať.
Hrúbka remienka je 3,8 mm.
Oceľový remienok na hodinky 20 mm strieborný A-NIS AOS7030-20 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.