Predĺžený kožený remienok na hodinky ADANITO 105AL14W12
Predĺžený kožený remienok na hodinky ADANITO 105AL14W12 Univerzálny predĺžený kožený remienok na hodinky má šírku 12 mm, ružovú farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je od 2 do 3 mm a je…
Specifikacia Predĺžený kožený remienok na hodinky ADANITO 105AL14W12
Univerzálny predĺžený kožený remienok na hodinky má šírku 12 mm, ružovú farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je od 2 do 3 mm a je vyrobený na Slovensku. Remienok je prešitý ružovou niťou.
ROZMERY A = 12 mm B = 86 mm C = 93 mm D = 90 mm E = 110 mm F = 10 mm