Predĺžený silikónový remienok na hodinky 24 mm DILOY SBR03L.24.22
Predĺžený silikónový remienok na hodinky 24 mm DILOY SBR03L.24.22 Univerzálny predĺžený silikónový remienok FASHION na hodinky od španielskej firmy DILOY má šírku 24 mm, bielu farbu a striebornú…
Specifikacia Predĺžený silikónový remienok na hodinky 24 mm DILOY SBR03L.24.22
Univerzálny predĺžený silikónový remienok FASHION na hodinky od španielskej firmy DILOY má šírku 24 mm, bielu farbu a striebornú pracku. ROZMERY A = 24 mm B = 94 mm C = 112 mm D = 102 mm E = 143 mm F = 22 mm Hrúbka remienka je od 2,5 do 4 mm.
Predĺžený silikónový remienok na hodinky 24 mm DILOY SBR03L.24.22 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.