Silikónový remienok na hodinky 20 mm ružový DILOY SBR42.13.20
Silikónový remienok na hodinky 20 mm ružový DILOY SBR42.13.20 Univerzálny silikónový remienok na hodinky od španielskej firmy DILOY má šírku 20 mm, ružovú farbu a ružovú oceľovú pracku. Hrúbka…
Specifikacia Silikónový remienok na hodinky 20 mm ružový DILOY SBR42.13.20
Univerzálny silikónový remienok na hodinky od španielskej firmy DILOY má šírku 20 mm, ružovú farbu a ružovú oceľovú pracku. Hrúbka remienka je od 2,5 do 3,5 mm. Remienok obsahuje Easy Click barety, ktoré umožňujú jednoduchú výmenu remienka.
ROZMERY A = 20 mm B = 84 mm C = 108 mm D = 90 mm E = 120 mm F = 20 mm
Silikónový remienok na hodinky 20 mm ružový DILOY SBR42.13.20 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.