Kožený remienok na hodinky 18 mm hnedý A-NIS AK3000.02-18
Kožený remienok na hodinky 18 mm hnedý A-NIS AK3000.02-18 Univerzálny kožený remienok na hodinky má šírku 18 mm, tmavo hnedú farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je od 2 do 5,3 mm. Remienok má…
Specifikacia Kožený remienok na hodinky 18 mm hnedý A-NIS AK3000.02-18
Univerzálny kožený remienok na hodinky má šírku 18 mm, tmavo hnedú farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je od 2 do 5,3 mm. Remienok má podšívku z nubuku a je prešitý hnedou niťou.
ROZMERY A = 18 mm B = 85 mm C = 96 mm D = 94 mm E = 120 mm F = 16 mm
Kožený remienok na hodinky 18 mm hnedý A-NIS AK3000.02-18 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.