Kožený remienok na hodinky 18 mm ružový A-NIS AK1306.14-18
Kožený remienok na hodinky 18 mm ružový A-NIS AK1306.14-18 Univerzálny kožený remienok na hodinky má šírku 18 mm, ružovú farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je od 2 do 4,5 mm. Remienok je…
Specifikacia Kožený remienok na hodinky 18 mm ružový A-NIS AK1306.14-18
Univerzálny kožený remienok na hodinky má šírku 18 mm, ružovú farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je od 2 do 4,5 mm. Remienok je prešitý ružovou niťou.
ROZMERY A = 18 mm B = 85 mm C = 96 mm D = 91 mm E = 120 mm F = 16 mm
Kožený remienok na hodinky 18 mm ružový A-NIS AK1306.14-18 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.