Kožený remienok na hodinky s podložkou 28 mm hnedý ADANITO 106AR08W28
Kožený remienok na hodinky s podložkou 28 mm hnedý ADANITO 106AR08W28 Univerzálny kožený remienok na hodinky s podložkou má šírku 28 mm, svetlo hnedú farbu a striebornú pracku. Rozmer podložky je 138…
Specifikacia Kožený remienok na hodinky s podložkou 28 mm hnedý ADANITO 106AR08W28
Univerzálny kožený remienok na hodinky s podložkou má šírku 28 mm, svetlo hnedú farbu a striebornú pracku. Rozmer podložky je 138 x 42 mm. Remienok je prešitý hnedou niťou.
Hrúbka remienka je 2,5 mm a je vyrobený na Slovensku. Dĺžka časti remienka s prackou je 85 mm a dĺžka časti s dierkami je 125 mm.
Kožený remienok na hodinky s podložkou 28 mm hnedý ADANITO 106AR08W28 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.