Oceľový remienok na hodinky 10 mm bicolor A-NIS AOBC7030-10
Oceľový remienok na hodinky 10 mm bicolor A-NIS AOBC7030-10 Univerzálny oceľový ťah na hodinky má šírku 10 mm, dĺžku 170 mm a čiastočně zlatú povrchovú PVD úpravu. Hrúbka remienka je 3,8 mm a šírka v…
V�robca
color
Specifikacia Oceľový remienok na hodinky 10 mm bicolor A-NIS AOBC7030-10
Univerzálny oceľový ťah na hodinky má šírku 10 mm, dĺžku 170 mm a čiastočně zlatú povrchovú PVD úpravu. Hrúbka remienka je 3,8 mm a šírka v mieste spony 10 mm. Remienok má preklápaciu sponu a je možné ho skracovať.
Oceľový remienok na hodinky 10 mm bicolor A-NIS AOBC7030-10 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.