Oceľový remienok na hodinky 22 mm bicolor A-NIS AOBC7030-22
Oceľový remienok na hodinky 22 mm bicolor A-NIS AOBC7030-22 Univerzálny oceľový ťah na hodinky má šírku 22 mm, dĺžku 180 mm, striebornú farbu a čiastočne zlatú povrchovú PVD úpravu. Hrúbka remienka…
V�robca
color
Specifikacia Oceľový remienok na hodinky 22 mm bicolor A-NIS AOBC7030-22
Univerzálny oceľový ťah na hodinky má šírku 22 mm, dĺžku 180 mm, striebornú farbu a čiastočne zlatú povrchovú PVD úpravu. Hrúbka remienka je 3,8 mm a šírka v mieste spony 18 mm. Remienok má preklápaciu sponu a je možné ho skracovať.
Oceľový remienok na hodinky 22 mm bicolor A-NIS AOBC7030-22 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.