Predĺžený koženkový remienok na hodinky 12 mm biely JORDAN KERR 1004XLW12
Predĺžený koženkový remienok na hodinky 12 mm biely JORDAN KERR 1004XLW12 Predĺžený univerzálny koženkový remienok na hodinky má šírku 12 mm, bielu farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je 2,5…
Specifikacia Predĺžený koženkový remienok na hodinky 12 mm biely JORDAN KERR 1004XLW12
Predĺžený univerzálny koženkový remienok na hodinky má šírku 12 mm, bielu farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je 2,5 mm. Remienok je prešitý bielou niťou.
ROZMERY A = 12 mm B = 79 mm C = 92 mm D = 86 mm E = 115 mm F = 10 mm
Predĺžený koženkový remienok na hodinky 12 mm biely JORDAN KERR 1004XLW12 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.