Predĺžený koženkový remienok na hodinky 18 mm biely JORDAN KERR 1004XLW18
Predĺžený koženkový remienok na hodinky 18 mm biely JORDAN KERR 1004XLW18 Predĺžený univerzálny koženkový remienok na hodinky má šírku 18 mm, bielu farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je 2,5…
Specifikacia Predĺžený koženkový remienok na hodinky 18 mm biely JORDAN KERR 1004XLW18
Predĺžený univerzálny koženkový remienok na hodinky má šírku 18 mm, bielu farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je 2,5 mm. Remienok je prešitý bielou niťou.
ROZMERY A = 18 mm B = 90 mm C = 100 mm D = 97 mm E = 125 mm F = 16 mm
Predĺžený koženkový remienok na hodinky 18 mm biely JORDAN KERR 1004XLW18 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.