Silikónový remienok na hodinky 22 mm červený A-NIS AS1606.06-22
Silikónový remienok na hodinky 22 mm červený A-NIS AS1606.06-22 Univerzálny silikónový remienok na hodinky má šírku 22 mm a červenú farbu. Úžitková dĺžka remienka je od 125 do 175 mm. Remienok…
Specifikacia Silikónový remienok na hodinky 22 mm červený A-NIS AS1606.06-22
Univerzálny silikónový remienok na hodinky má šírku 22 mm a červenú farbu. Úžitková dĺžka remienka je od 125 do 175 mm. Remienok obsahuje Easy Click barety, ktoré umožňujú jednoduchú výmenu remienka.
Hrúbka remienka je od 2,5 do 3 mm.
Silikónový remienok na hodinky 22 mm červený A-NIS AS1606.06-22 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.