Silikónový remienok na hodinky 22 mm čierny A-NIS AS0095.01-22
Silikónový remienok na hodinky 22 mm čierny A-NIS AS0095.01-22 Univerzálny silikónový remienok na hodinky má šírku 22 mm, čiernu farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je od 3 do 4 mm. Remienok…
Specifikacia Silikónový remienok na hodinky 22 mm čierny A-NIS AS0095.01-22
Univerzálny silikónový remienok na hodinky má šírku 22 mm, čiernu farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je od 3 do 4 mm. Remienok obsahuje Easy Click barety, ktoré umožňujú jednoduchú výmenu remienka.
ROZMERY A = 22 mm B = 82 mm C = 106 mm D = 89 mm E = 125 mm F = 21 mm
Silikónový remienok na hodinky 22 mm čierny A-NIS AS0095.01-22 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.