Kožený remienok na hodinky 24 mm čierny A-NIS AK0205.01-24
Kožený remienok na hodinky 24 mm čierny A-NIS AK0205.01-24 Univerzálny kožený remienok na hodinky má šírku 24 mm, čiernu farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je od 2 do 4,5 mm. Remienok je…
Specifikacia Kožený remienok na hodinky 24 mm čierny A-NIS AK0205.01-24
Univerzálny kožený remienok na hodinky má šírku 24 mm, čiernu farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je od 2 do 4,5 mm. Remienok je prešitý čiernou niťou.
ROZMERY A = 24 mm B = 85 mm C = 97 mm D = 93 mm E = 120 mm F = 22 mm
Kožený remienok na hodinky 24 mm čierny A-NIS AK0205.01-24 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.