Kožený remienok na hodinky 24 mm modrý A-NIS AK0007.05-24
Kožený remienok na hodinky 24 mm modrý A-NIS AK0007.05-24 Univerzálny kožený remienok na hodinky má šírku 24 mm, modrú farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je od 2 do 2,5 mm. Remienok je…
Specifikacia Kožený remienok na hodinky 24 mm modrý A-NIS AK0007.05-24
Univerzálny kožený remienok na hodinky má šírku 24 mm, modrú farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je od 2 do 2,5 mm. Remienok je prešitý modrou niťou.
ROZMERY A = 24 mm B = 80 mm C = 94 mm D = 87 mm E = 115 mm F = 22 mm
Kožený remienok na hodinky 24 mm modrý A-NIS AK0007.05-24 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.