Oceľový remienok na hodinky 24 mm ružový A-NIS AOR7030-24
Oceľový remienok na hodinky 24 mm ružový A-NIS AOR7030-24 Univerzálny oceľový ťah na hodinky má šírku 24 mm, dĺžku 180 mm a povrchovú PVD úpravu vo farbe ružového zlata. Hrúbka remienka je 3,7 mm a…
Specifikacia Oceľový remienok na hodinky 24 mm ružový A-NIS AOR7030-24
Univerzálny oceľový ťah na hodinky má šírku 24 mm, dĺžku 180 mm a povrchovú PVD úpravu vo farbe ružového zlata. Hrúbka remienka je 3,7 mm a šírka v mieste spony 20 mm. Remienok má preklápaciu sponu a je možné ho skracovať.
Oceľový remienok na hodinky 24 mm ružový A-NIS AOR7030-24 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.