Nylonový Nato remienok na hodinky 20 mm ADANITO NATO1RDBK20
Nylonový Nato remienok na hodinky 20 mm ADANITO NATO1RDBK20 Univerzálny nylonový NATO remienok na hodinky má šírku 20 mm, čiernu a červenú farbu a čiernu pracku. Celková dĺžka remienka je 265 mm.…
V�robca
color
Specifikacia Nylonový Nato remienok na hodinky 20 mm ADANITO NATO1RDBK20
Univerzálny nylonový NATO remienok na hodinky má šírku 20 mm, čiernu a červenú farbu a čiernu pracku. Celková dĺžka remienka je 265 mm. Dĺžka remienka k poslednej dierke je 235 mm.
Nylonový Nato remienok na hodinky 20 mm ADANITO NATO1RDBK20 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.