Nylonový Nato remienok na hodinky 20 mm červený ADANITO NATO1RED20
Nylonový Nato remienok na hodinky 20 mm červený ADANITO NATO1RED20 Univerzálny nylonový NATO remienok na hodinky má šírku 20 mm, červenú farbu a čiernu pracku. Celková dĺžka remienka je 265 mm. Dĺžka…
Specifikacia Nylonový Nato remienok na hodinky 20 mm červený ADANITO NATO1RED20
Univerzálny nylonový NATO remienok na hodinky má šírku 20 mm, červenú farbu a čiernu pracku. Celková dĺžka remienka je 265 mm. Dĺžka remienka k poslednej dierke je 235 mm.
Nylonový Nato remienok na hodinky 20 mm červený ADANITO NATO1RED20 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.