Nylonový Nato remienok na hodinky 20 mm ADANITO NATO2BEBKOR20
Nylonový Nato remienok na hodinky 20 mm ADANITO NATO2BEBKOR20 Univerzálny nylonový NATO remienok na hodinky má šírku 20 mm, béžovú, čiernu a oranžovú farbu a striebornú pracku. Celková dĺžka remienka…
V�robca
color
Specifikacia Nylonový Nato remienok na hodinky 20 mm ADANITO NATO2BEBKOR20
Univerzálny nylonový NATO remienok na hodinky má šírku 20 mm, béžovú, čiernu a oranžovú farbu a striebornú pracku. Celková dĺžka remienka je 280 mm. Dĺžka remienka k poslednej dierke je 245 mm.
Nylonový Nato remienok na hodinky 20 mm ADANITO NATO2BEBKOR20 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.