Nylonový remienok na hodinky 22 mm šedý ADANITO 109AR07W22
Nylonový remienok na hodinky 22 mm šedý ADANITO 109AR07W22 Univerzálny nylonový remienok na hodinky má šírku 22 mm, šedú farbu a šedú pracku. Remienok obsahuje Easy Click barety, ktoré umožňujú…
Specifikacia Nylonový remienok na hodinky 22 mm šedý ADANITO 109AR07W22
Univerzálny nylonový remienok na hodinky má šírku 22 mm, šedú farbu a šedú pracku. Remienok obsahuje Easy Click barety, ktoré umožňujú jednoduchú výmenu remienka. Remienok je prešitý šedou niťou.
ROZMERY A = 22 mm B = 79 mm C = 100 mm D = 84 mm E = 125 mm F = 22 mm Hrúbka remienka je od 2,5 mm.
Nylonový remienok na hodinky 22 mm šedý ADANITO 109AR07W22 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.