Silikónový remienok na hodinky 22 mm modrý ADANITO TS002R16S16-22
Silikónový remienok na hodinky 22 mm modrý ADANITO TS002R16S16-22 Univerzálny silikónový remienok na hodinky má šírku 22 mm, modrú farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je od 4 do 6 mm. Remienok…
Specifikacia Silikónový remienok na hodinky 22 mm modrý ADANITO TS002R16S16-22
Univerzálny silikónový remienok na hodinky má šírku 22 mm, modrú farbu a striebornú pracku. Hrúbka remienka je od 4 do 6 mm. Remienok je prešitý modrou niťou.
ROZMERY A = 22 mm B = 85 mm C = 95 mm D = 94 mm E = 120 mm F = 20 mm
Silikónový remienok na hodinky 22 mm modrý ADANITO TS002R16S16-22 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.