Nylonový remienok na hodinky 22 mm trikolóra ADANITO 109AR90B22
Nylonový remienok na hodinky 22 mm trikolóra ADANITO 109AR90B22 Univerzálny nylonový remienok na hodinky má šírku 22 mm, modrú, bielu a červenú farbu a čiernu pracku. Remienok obsahuje Easy Click…
V�robca
color
Specifikacia Nylonový remienok na hodinky 22 mm trikolóra ADANITO 109AR90B22
Univerzálny nylonový remienok na hodinky má šírku 22 mm, modrú, bielu a červenú farbu a čiernu pracku. Remienok obsahuje Easy Click barety, ktoré umožňujú jednoduchú výmenu remienka. Remienok je prešitý modrou niťou.
ROZMERY A = 20 mm B = 80 mm C = 99 mm D = 85 mm E = 125 mm F = 20 mm Hrúbka remienka je od 2,5 mm.
Nylonový remienok na hodinky 22 mm trikolóra ADANITO 109AR90B22 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.