Silikónový remienok na hodinky 20 mm červený ADANITO TS001R06S00-20
Silikónový remienok na hodinky 20 mm červený ADANITO TS001R06S00-20 Univerzálny silikónový remienok na hodinky má šírku 20 mm, červenú farbu a striebornú pracku. ROZMERY A = 20 mm B = 79 mm C = 98 mm…
Specifikacia Silikónový remienok na hodinky 20 mm červený ADANITO TS001R06S00-20
Univerzálny silikónový remienok na hodinky má šírku 20 mm, červenú farbu a striebornú pracku. ROZMERY A = 20 mm B = 79 mm C = 98 mm D = 86 mm E = 120 mm F = 20 mm Hrúbka remienka je 3 mm.
Silikónový remienok na hodinky 20 mm červený ADANITO TS001R06S00-20 patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.